Radio 5

Brak produktów w koszyku.

REFERENT DS. DYSPONENCKO-KASOWYCH (Doradca Klienta)

Ogłoszenie

Bank Spółdzielczy w Rutce – Tartak jest uniwersalnym bankiem, wyłącznie z polskim kapitałem,
o cechach lokalnego banku, działającym na terenie Suwałk i okolic w promieniu ok. 50 km., posiada 6 placówek, zatrudnia około 60 osób. Jest jednym z najszybciej rozwijających się banków spółdzielczych w północno-wschodniej Polsce. Oferujemy proste i bezpieczne usługi finansowe. Specjalizujemy się m. in. w obsłudze rolników, małych i średnich firm, klientów indywidualnych.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu i poszerzaniu wiedzy. Wierzymy,
że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające zadania. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do nas!

Docelowe miejsce pracy:

· Oddział w Suwałkach – 1 osoba

· Oddział w Raczkach – 1 osoba

Zakres obowiązków:

· Prezentowanie oferty oraz aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych.

· Kompleksowa obsługa Klientów, w tym obsługa kasowa.

· Przestrzeganie ustalonych standardów obsługi klienta.

· Pozyskiwanie nowych i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami Banku.

· Budowanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:

· Wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe, w tym rozpoczęte studia (preferowane ekonomiczne: ekonomia/finanse/bankowość).

· Umiejętności identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów.

· Dobra znajomość obsługi komputera, w tym Word, Excel.

· Pozytywne nastawienie do pracy z klientem.

· Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole.

· Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

· Zdolności sprzedażowe, nastawienie na realizację celów Oddziału.

· Sumienność, rzetelność, dokładność, zaangażowanie, systematyczność, dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, gotowość do samodzielnej i stałej nauki.

Dodatkowym atutem będzie:

· doświadczenie w sektorze bankowości,

· znajomość produktów i regulacji bankowych oraz doświadczenie w obsłudze kasowej,

· posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferowane warunki:

· Stabilne warunki zatrudnienia.

· Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

· Interesująca i pełna wyzwań praca.

· Wynagrodzenie stałe /wysokość wynagrodzenia zostanie ustalona w toku rekrutacji w zależności od posiadanego doświadczenia/

· Premie uzależnione od wyników i zaangażowania.

· Nagrody jubileuszowe.

· Świadczenia socjalne.

· Karta MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.

· Możliwość rozwoju.

· Przyjazna atmosfera w pracy.

Forma kontaktu:

Prosimy o składanie zgłoszeń w formie CV do 19 kwietnia 2024 r. wyłącznie poprzez stronę https://bank.suwalki.pl/praca.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna Banku

Administratorem danych osobowych kandydata jest Bank Spółdzielczy w Rutce-Tartak z siedzibą w Suwałkach, przy ul. Sejneńskiej 2, Kontakt tel.: (87)565-04-45. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Szczegóły na temat zasad przetwarzania danych osobowych przez Administratora dostępne są na stronie internetowej Banku.

Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe: w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy, w zakresie: imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Jeżeli w przesłanym CV przekazuje Pani/Pan dane, które wykraczają poza wskazany zakres, Bank przyjmuje, że wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie dobrowolnie je przekazując.

Informacje kontaktowe
Zdjęcia